top of page

ПРОЕКТИ, ПРОГРАМИ

Всеукраїнський пілотний проєкт «Мнемознайко»

12.10.2020

Розпочать Всеукраїнський пілотний проєкті для початкової школи «Мнемознайко». Метою даного проєкту є покращення продуктивності освітнього процесу початкової освіти через ефективне засвоєння складної для сприймання інформації, формування навичок самонавчання учнів за допомогою впровадження технології освітньої мнемотехніки. Далі

_____________________________________________________________________________________________________________________________

Освітній проект «Безцінні уроки музики»

10.09.2020

Міністерство освіти і науки України у партнерстві з Mastercard розпочинає реалізацію освітнього проекту «Безцінні уроки музики» для педагогів музичного мистецтва закладів загальної середньої освіти. Його мета — удосконалення вивчення музичного мистецтва в школі відповідно до запитів та інтересів учнів.

У рамках зазначеного проекту було проведено опитування стосовно рівня зацікавленості учнями уроками музики. Результати опитування викладено на сайті pricelessmusic. com, иа.

При цьому інформуємо, що вчителі, методисти можуть долучатися до проекту та поділитися своїми ідеями, конспектами уроків, вправ тощо на вищевказаному сайті.

Детальніше (див.)

_______________________________________________________________________________________________________

Проект Global Teacher Priz Ukraine

10.08.2020

Департамент освіти і науки обл держадм і н і страції інформує про проведення Громадською Спілкою «ОСВГГОР1Я» щорічного проекту та премії Global Teacher Prize Ukraine.

Кульмінацією національної премії Global Teacher Prize Ukraine є урочиста церемонія нагородження переможця, яка відбувається у Всесвітній день учителя. Дата проведення цьогорічного заходу - 3 жовтня 2020 року.

Інформація про проект та посилання на форму реєстрації: https://globalteacherprize.org.ua

Детальніше (див.)

_______________________________________________________________________________________________________

Всеукраїнський освітній проєкт ConnectED

06.08.2020

Краудфандингова платформа GoFundEd запустила всеукраїнський освітній проєкт ConnectED, що об'єднає шкільні команди зі всієї країни для вирішення 10 найбільш поширених викликів сучасних спільнот та громад.
Участь у ConnectED допоможе 30 школам потоваришувати, навчитись командної роботи, проєктному менеджменту, фандрайзингу та краудфандингу, щоб в підсумку отримати 10 крутих кейсів, які інші школи зможуть відтворити у своєму населеному пункті.
Для реалізації проєкту шукаємо дрім-тім з 4 учнів (9-11 класи) та 1 педагога, які готові об'єднатись з такою ж командою з іншого регіону України, пройти інноваційне онлайн-навчання, створити власний проєкт та зібрати кошти для його реалізації на платформі GoFundEd.
Щоб детальніше ознайомитись з викликами, кілкайте на посилання під темою:
1. Точка на карті: учнівські рішення з локального туризму
2. Культурне різноманіття: познайом зі своїм корінням
3. Інклюзія: рівні права та однакові можливості
4. Вчити й вчитися: як законектити різні покоління?
5. Від науки до мистецтва: шедеври нового покоління
6. Міжрегіональні зв’язки: допомагай, підтримуй, пізнавай
7. Своїми руками: від навички до професії
8. Креативні простори: де і як творити сенси?
9. Біг по колу: фізкультура рівних можливостей
10. Навколишнє середовище: рятувати чи дбати?
Етапи проєкту:
1. Серпень 2020 року - створення концепту викликів та відбір команд-учасників (до 30 команд).
2. З 1 вересня 2020 року по 20 жовтня 2020 року - об’єднання команд та розподіл викликів, навчання учасників проєктному менеджменту, фандрайзингу, краудфандингу та створення проєктів.
3. З 20 жовтня по 30 листопада 2020 року - запуск 10 проєктів команд-учасниць на GoFundED, збір коштів, обмін досвідом, закупівлі;
4. 21 січня 2021 року - фінальна онлайн-подія з презентацією кейсів.
Тривалість проєкту: серпень 2020 року - січень 2021 року. Вся комунікація, навчання й фінальна презентація кейсів відбуватиметься в онлайн-режимі.
Більш детально ознайомитись з умовами участі можна тут.
Зареєструватись до участі в проєкті можна тут.
Зверніть увагу, що одночасно заповнювати анкету повинен вчитель та учень, який буде тім-лідом учнівської команди. Дедлайн подачі заявок - 21 серпня 2020 року включно.
Проєкт реалізується за фінансової підтримки програми «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), агентства з міжнародного розвитку США (USAID) та у партнерстві з ГО «Центром інноваційної освіти «Про.Світ».

_____________________________________________________________________________________________________________________________

Онлайн-толока EdCamp Ukraine: для розуму і серця

27.05.2020

До 12:00 години 30 травня (субота) запрошуємо Вас зареєструватися на участь на подію, яку ми створили, щоб оперативно підтримувати учительство, учнівство і батьків, – Онлайн-толоку EdCamp Ukraine: для розуму і серця.

Що буде на Онлайн-толоці EdCamp Ukraine?

Щотритижні для висвітлення й обговорення на Онлайн-толоці EdCamp Ukraine пропонуватиметься тема, що хвилює освітян. І саме ви, шановна спільното відповідального вчительства, впливатимете на те, які теми «толочитимуться», кого будемо запрошувати, які питання ставитимемо.

Програма кожної толоки міститиме компоненти і «для розуму», і «для серця»:

1. М’які навички на щодень: короткі та помічні своєрідні «практики швидкої допомоги», які можна застосовувати одразу, без додаткової підготовки і які ширше познайомлять вас із програмою соціально-емоційного й етичного навчання вже зараз (30 хв).

2. Інструментальні поради від практиків і практикинь: тут ми запрошуватимемо відомих людей з органів управління освітою, педагогів, українських і зарубіжних експертів/-ок, які просто й чесно говоритимуть про складне у змісті та організації системи освіти та ділитимуться дієвими практичними порадами й інструментами (60 – 90 хв).

3. Відверті бесіди з відомими людьми: усе, що ви захочете запитати гостей про будь-що з їхнього професійного й особистого життя, це будуть щирі, десь веселі, десь і трагічні історії, які надихатимуть та допомагатимуть у непрості часи (60 – 90 хв).

ОНЛАЙН-ТОЛОКА #1 присвячена темі «Підсумки навчального року і завдання на літо» та відбудеться символічно – до Міжнародного дня захисту дітей, 01 червня 2020 року, з 13:00 до 19:00.

У програмі:

- ПІДСУМКИ непростого навчального РОКУ з т.в.о. міністра освіти і науки України Любомирою Мандзій,

- презентація та обговорення нового ПРОФЕСІЙНОГО СТАНДАРТУ ВЧИТЕЛЯ з Лілією Гриневич, проректоркою з міжнародної і науково-педагогічної діяльності Київського університету ім. Б.Грінченка, Наталією Софій, першою заступницею директора Українського інституту розвитку освіти, Оленою Лінник, державною експерткою експертної групи з питань освітнього процесу директорату шкільної освіти Міністерства освіти і науки України,

- стратегії швидкої допомоги програми СЕЕН з Олександром Елькіним, натхненником руху EdCamp в Україні і Центром розвитку навичок усвідомленості і емоційного інтелекту "Mindspot",

- відверта розмова з зірковим гостем чи зірковою гостею.

КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ НА ВХІД НЕ БУДЕ, за бажанням можна буде отримати сертифікат про підвищення кваліфікації, але за новими правилами, які набувають чинності в EdCamp Ukraine – про них ми також уперше розповімо на цій першій Онлайн-толоці.

Щиро дякуємо Посольству США в Україні, що вже вдруге повірили у трохи божевільну EdCamp-ідею на самому її старті та знову стали першим партнером нового проєкту!

Як і завжди, ми відкриті до партнерства та пропозицій – адже в тому й сутність толоки – гуртом братися за велике!

Надалі ми плануємо торкатися багатьох важливих і непростих тем, як, скажімо, попередження і протидія корупції в освіті, тож будь ласка – пропонуйте, що вам іще цікаво.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА ПОДІЮ можна за посиланням до 30 травня, 12:00: bit.ly/applyonlinetoloka1edcamp

​_____________________________________________________________________________________________________________________________

Національна програма «Педагогічний Олімп України»

04.03.2020

Національна програма «Педагогічний Олімп України», ГО "Спілка освітян України", УІВЦ "Галактика" запрошують до участі заклади освіти всіх рівнів акредитації, педагогів-практиків, обдаровану молодь для демонстрації професійних здобутків, інноваційних досягнень, досвіду та підтвердження високого знання педагога.
Участь у Програмі — це особисте досягнення кожного, свідчення вчительської неординарності та високого рівня фахової підготовки. Самоаналіз діяльності професіоналів — певний етап сходження на вершину професійності та стрімкого руху вперед.

У жовтні 2020 року в місті Києві будуть проведені урочистості. За результатами складеного рейтингу відбудеться вшанування успішної педагогічної роботи, а також буде видано книгу «Педагогічний Олімп України 2020», яка розповість про здобутки галузі, реалії сучасного педагогічного життя та якість забезпечення освіти.
Інформація про лауреатів проекту розміщена та постійно оновлюється на сайті
https://galaktika2005.wixsite.com/flahmany-osvity
Запрошуємо до участі в Національній програмі «Педагогічний Олімп України», який є продовженням проєкту «Флагмани освіти України», що за 10 років здобув всеукраїнське визнання і міжнародну підтримку, став підґрунтям визначення кращих закладів освіти, вчителів, вихователів, обдарованих дітей та відзначення їхніх здобутків. Щорічно плеяда флагманів освіти поповнюється новими іменами. Інформація про діяльність закладів та освітян публікується у щорічному виданні, яке є Книгою пошани.

Детальніше

_____________________________________________________________________________________________________________________________

Загальнонаціональний проєкт «Вивчай та розрізняй: інфо- медійна грамотність»

18.02.2020

Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) у партнерстві з Академією української преси у межах реалізації загальнонаціонального проєкту «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність» запрошує до участі у проєкті школи з малих міст, селищ та ОТГ Донецької області (крім обласного центру). Мета проєкту – навчити учнів критично сприймати інформацію, протидіяти маніпуляціям, усвідомлювати цінність високоякісної інформації в контексті шкільної освіти.

До участі в конкурсі запрошуються вчителі, які викладають історію у 8-10 класах, українську мову та літературу у 8-9 класах і мистецтво в 9 класі. При виборі учасників організатори віддаватимуть перевагу заявкам від колективу вчителів зазначених предметів, охочих долучитися до проєкту та на їхню мотивацію. Відібрані школи та їх колективи отримають від команди  проєкту підтвердження про проходження конкурсного відбору. До вересня 2020 року нові вчителі-учасники проєкту пройдуть спеціальне навчання з інтеграції інфомедійної грамотності в уроки. Доступ до електронних матеріалів проєкту буде надано вчителям після проходження тренінгів. Прийом заявок на участь у конкурсі триває до 25 лютого 2020 року.

Детальніше дізнатися про конкурс і проєкт «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність», а також заповнити онлайн-анкету школи можуть на сторінці: http://l2dua.com/?fbclid=IwAR32ElU7FNQhfjG9T8k4wD08bATK-VrLXUxva2-ejZsSLpDx2nhynkxhy_U

Детальніше

ДТЄК.png
код.png
bottom of page